top of page

       Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku projektowania wnętrz i ich realizacji pod klucz.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując zakres usług do potrzeb i wymagań Klienta.

Projektowanie wnętrz

           Pełna oferta w zakresie projektowania wnętrz obejmuje opracowanie koncepcji przestrzeni, wykonanie  fotorealistycznych wizualizacji z propozycjami aranżacji oraz przedstawienie szczegółowego projektu wykonawczego. Oczywiście przygotowanie projektu wnętrza poprzedzone jest rozmowami mającymi na celu jak najlepsze poznanie przez nas Państwa potrzeb i oczekiwań.

1. Koncepcja przestrzeni

        Pomagamy zaplanować układ wnętrza, tak, aby w pełni wydobyć jego walory i funkcjonalność. Proponujemy kilka wariantów układów ścian działowych. Przedstawiamy funkcjonalny podział pomieszczeń – sugerujemy zmiany ich funkcji i połączeń komunikacyjnych między nimi. Podpowiadamy możliwości adaptacji budowlanych, tak, aby ostateczny kształt i funkcje wnętrz idealnie pasowały do Państwa potrzeb.

2. Aranżacja przestrzeni i wizualizacje

      Proponujemy projekty szczegółowe wszystkich pomieszczeń w lokalu wraz z wizualizacjami komputerowymi. Dobieramy materiały, elementy wyposażenia wnętrza i meble. Przedstawiamy koncepcję kolorystyczną i propozycję rozmieszczenia oświetlenia. Sugerujemy dobór detali, dających w efekcie harmonijną i przemyślaną przestrzeń. Oddajemy na Państwa użytek kilka wariantów wizualizacji, dzięki którym będziecie mogli zaaranżować wnętrza w sposób najbardziej odpowiadający Waszym oczekiwaniom.

3. Projekt wykonawczy.

              Przygotowujemy szczegółowy projekt wykonawczy niezbędny do wykonania kompleksowych prac budowlanych oraz wykończeniowych.

 

4. Nadzór autorski.

         Realizujemy nadzór autorski nad przygotowanymi przez nas projektami wnętrz. Dzięki niemu, prace przebiegają sprawnie i bez niepotrzebnych niespodzianek. Dbamy o to aby każdy detal dopięty był na ostatni guzik, a budżet nie wymykał się po za określone wcześniej ramy. Dodatkowo, dzięki dziesiątkom zrealizowanych projektów, współpracujemy  tylko z najlepszymi i sprawdzonymi fachowcami z każdej dziedziny, niezbędnej do zrealizowania nawet najbardziej wymagającego projektu.

Oferta cenowa

Ostateczną ofertę cenową przygotowujemy zawsze po sprecyzowaniu zakresu naszych prac i oczekiwań klienta.  Wyjściowo jednak przyjmujemy następujące ceny:

a. Przygotowanie koncepcji przestrzeni w rzutach 2d (układy funkcjonalne) - 30 zł/m2

b. Przygotowanie projektu kompleksowego bez nadzoru autorskiego - od 150 zł/m2

c. Przygotowanie projektu kompleksowego z nadzorem autorskim - od 200 zł/m2

bottom of page